Yeni oyunlar 2021’de Çıkacak Yeni Oyunlar

This Is Of Best Dog Blankets
April 19, 2022
bettilt com Bettilt Bettilt Giriş Archivos
April 20, 2022

Yeni oyunlar 2021’de Çıkacak Yeni Oyunlar

2021’de Çıkacak Yeni Oyunlar

MentalUP ilkokul çocukları için bilişsel beceri geliştirme oyunlarıyla dolu ve ödüllü bir uygulama. Pedagog ve akademisyenlerin katkılarıyla hazırlanan,eğitici zeka oyunlarıyla dolu MentalUP’ı öneriyoruz. Tepki kontrolü, görsel dikkat ve görselleştirme becerilerini güçlendiren bu oyun, güzel vakit geçirmek isteyenlere hitap ediyor. Sayı sayma ve görsel dikkat becerilerini güçlendirirken güzel vakit geçirmek istersen bu oyun tam sana göre.

  • Minimum sistem özelliklerinde büyük bir değişiklik olmadı.
  • Bunun yerine Internet Cafe Simulator serisi, konusu ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Samuray Kavgası oyununda bir samuray ile bölümlerde karşımıza çıkan zorlu düşmanların tamamını yok etmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ve Z,X,C tuşlarını kullanarak düşmanları yok ederek bölümleri tamamlıyor ve yeni bölümlerin kilidini açıyoruz. Savaşı Komuta Et oyununda mause ile bir kumandan olarak tankları komut ederek savaşları kazanmaya çalışıyoruz. Kumandan olarak karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tankları dikkatli bir şekilde komuta ederek rakipleri yok ediyoruz. Uçan Parkurlar 3d oyununda karşımıza çıkan farklı yarış arabaları ile zorlu parkurları tamamlamaya çalışıyoruz.

En Uzun Gecede Oynanabilecek Oyunlar

Barbie nedimesi olarak birbirinden güzel kız arkadaşlarını seçmiş. Mause ile sizin göreviniz de bu güzel kız arkadaşları ve tabi ki gelin Barbie’yi giydirmek olacak. Öncelikle giydireceğiniz güzel kızın üzerine tıklayın ve ona özel hazırlanmış kıyafet listesini ekranın solunda görün. Tek tek seçimlerinizi yaparak güzel gelini ve kız kardeşlerini giydirin.

Yeni oyunlar

Mac macOS eleven.0 veya üst sürümünü ve Apple M1 çipine sahip bir Mac’i gerektirir. “Bir cihaz seçin” bölümünün altında Android TV cihazınızı bulun. Cihaz soluk renkle gösteriliyorsa oyun, Android TV’de çalışmıyordur. İçerik tavsiyeleri, trafik ölçümleri ve kişiselleştirilmiş reklamlar için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanarak, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası politikalarını kabul etmiş olursunuz.

Yeni Oyun Tasarımında Gelişmeler

Bazıları mükemmel hediyeyi ararken, çocuklar Noel Baba’ya mektup yazarken, diğerleri evi ve ağaçları süslemekle meşguller. Elbette moda tutkunları mükemmel Noel süveterleri ve kazaklar tasarlamaya çalışıyorlar. Mause ile güzel prenseslerimizi giydirin ve yeni yıla eğlenceli bir ruh haliyle hazırlanın. Sinir Küpü 3d oyununda kırmızı renkli dikdörtgen bloğu dikey ve yatay şekilde yuvarlayarak kırmızı karenin üzerine dikey şekilde gelerek geçiş yapmasını sağlamanız gerekiyor. Yön tuşları sayesinde bloğu hareket ettirebilirsin. Beyaz karelerden oluşan platform üzerinde ilerlerken aşağıya düşmemeye dikkat etmelisiniz.

2022 yeni çıkacak oyunlar listesinin de farklı olmasını bekleyemezdik, değil mi? PS4 yeni çıkacak oyunlar konusunda Gran Turismo ile hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıyor. Her Gran Turismo sürümü arasına olabildiğince yeni ve heyecan verici detaylar katmayı amaçlayan Polyphony Digital, bu sürümde de şimdiye kadar en iyi oyunlarından birini yapmayı hedefliyor. Oyunun sadık hayranları, Gran Turismo 7’de beklentilerini fazlasıyla karşılayacak yüksek hızlı aksiyona doyacak görünüyor. Hatta yeni oyunlar bazen öylesine etkileyici tasarlanıyor ki o seneye damgasını vuruyor desek yeridir.

Arcade Oyunlar

Ücretsiz dağıtılan sitemizdeki bütün bilgisayar oyunları internetten Pc ile oynanabilmektedir. Sitemizde, tam ekran yapma gibi özelliklerle oyunu genişletme ayarları sunulmaktadır. Özenle seçilen en iyi kategori listesi ve oyun önerileri ile tüm ziyaretçilerinin neşeli ve kaliteli bir vakit geçirmesi için çalışan OyunDedem dimension iyi eğlenceler diler. Havalı Basketbol oyununda karşımıza çıkan filelere atışlar yaparak basket atmaya ve basket attıkça yüksek skor hedefimizi sürdürmeye çalışıyoruz.

Mause veya yön tuşları ile seçtiğimiz savaş uçağı ile karşımıza çıkan düşmanların tamamını yok etmemiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe bir miktar para ve puan kazanıyoruz. Tamamladığımız bölümlerden sonra kazandığımız paraları biriktirerek yeni bir savaş uçağı alarak devam ediyoruz. Tabi online bahsegel güvenilir mi oyun dünyasını derinden sarsan bir oyunu da atlamak olmazdı. 2019’un ve öyle gözüküyor ki uzun vadede piyasa büyük bir etki yaratacak Apex Legends. Yapımcıları bile oyunun bu kısa sürede popüler olacağını düşünmemişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to sales@dilmeerfoods.com

×